• شیشه بالکن جهان نما
 • شیشه بالکن جهان نما
 • شیشه بالکن جهان نما
شیشه بالکن

تاکنون به تغییر نمای ساختمان خود از طریق طراحی و اجرای یک بالکن شیشه ای فکر کرده اید؟ که علاوه بر زیباسازی نمای ساختمان ،متراژ بالکن را به خانه شما اضافه می نماید.

امروزه در اکثر کلان شهرها و حتی شهرهای کوچک دوستداران زیبایی به دنبال زیباسازی فضای داخلی و خارجی خانه خود هستند.

شما هم میتوانید در کمترین زمان ممکن یک نمای لاکچری و خاص برای بالکن و ساختمان خود داشته باشید.در این راه ما در کنار شما عزیزان هستیم.

درباره شیشه بالکن

شیشه بالکن تاشو جهان نما

در حیطه شیشه بالکن تاشو اصطلاحات فراوانی همانند بالکن شیشه ای،شیشه ای نمودن بالکن،پوشاندن بالکن با شیشه،بالکن، شیشه ی بالکن، بالکن شیشه ای تاشو و … رواج دارد.

سیستم شیشه بالکن، فضایی برای تمامی فصل‌ها را برای شما ایجاد خواهد کرد. با استفاده از شیشه بالکنی فضای تراس شما به شدت جذاب خواهد شد و می‌توانید نهایت لذت را از مناظر بیرون ببرید. درب‌هایی که در قدیم مورد استفاده قرار می‌گرفت از لولا کمک می‌گرفتند. ولی توسط این فناوری درب‌ها توسط ریل و بدون نیاز به موتور باز و بسته خواهند شد. با تعویض درب‌های قدیمی با درب‌های جدید و استفاده از شیشه بالکنی خواهید دید که فضای تراس شما به مقدار قابل توجهی افزایش خواهد یافت. پر واضح است که توسط شیشه بالکنی نور طبیعی بیشتری وارد آپارتمان شده و محیط نورانی تر خواهد شد.

شیشه بالکن ساده

شیشه بالکن سندبلاست شده

در عصری که ما زندگی می کنیم اغلب مردم خواستار زیبایی بیشتر در ظاهر ساختمان خود می باشند. به کار بردن محفظه شیشه بالکن نمونه ای مهم از استفاده شیشه سکوریت در ساختمان است. شرکت جهان نما با استفاده از شیشه سکوریت عملکردی قابل اعتماد و یراق‌آلاتی با کیفیت برای تولید سیستم بالکنی استفاده می کند، که اثرات مناسبی بر کارکرد صحیح و طول عمر آن خواهد داشت.

هزینه و قیمت شیشه بالکن

همه یراق‌آلات شیشه مورد نیاز شرکت جهان نما بطور مستقیم از منابع با کیفیت تهیه شده که نسبت به محصولات شبیهش در بازار از کیفیت بهتری برخوردار میباشد. موارد زیادی بر روی هزینه و قیمت شیشه های بالکن اثرگذار هستند. نخستین عامل مهم بر روی هزینه و قیمت شیشه بالکن، متراژ فضای مورد نظر شما جهت نصب میباشد، علاوه بر این شیشه بالکن‌ها به 2  مدل کشویی، لولایی و یا با فریم آلومینیومی یا به‌صورت فریم لس (بدون فریم) می باشند، که این عوامل هم اثرات زیادی بر هزینه و قیمت شیشه بالکن شما میباشد. شیشه بالکن بیشتر به عنوان پوشش بالکن ها و تراس ها از پرمصرف ترین محصولات شرکت رامادر است. زیرا به صرفه ترین حالت را برای قیمت شیشه های بالکنی برای همکاران و خریداران عزیز فراهم نموده است.

 • شیشه بالکن‌های جهان نما از جنس سکوریت میباشد.
 • مواردی مثل ابعاد شیشه، رنگ، میزان ضخامت وغیره  اثر گذار بر روی هزینه و قیمت شیشه بالکن میباشند.
 • برای اطلاع از هزینه و قیمت آخرین محصولات می‌توانید با جهان نما در ارتباط باشید.
 • هزینه و قیمت شیشه بالکن به همراه هزینه یرق آلات بطور جداگانه محاسبه می شود.

هزینه و قیمت شیشه بالکن با در نظر گرفتن گارانتی و خدمات بعد از فروش شرکت است و جنس ما را باکیفیت تضمین‌شده و با آسودگی خیال خریداری می‌نمایید.

بالکن شیشه ای

اغلب مردم، بالکن را جدا از منزل به حساب می آورند و به جهت نداشتن تایم به نظافت و ظاهر آن اهمیتی نمی‌دهند و از جایی که در معرض نگاه کسی نمی باشد، به همین جهت کاری به کار آن نخواهند داشت و به مرور بالکنی تبدیل به انباری خواهد شد. بالکن قسمتی از ساختمان قلمداد می‌شود که مساحت آن در متراژ ساخت محاسبه شده که اغلب یک‌طرف آن رو به خارج از نمای ساختمان و از دو طرف عرض و یک‌طرف خود ساختمان دیوارکشی شده است. جهت ایجاد حفاظ و هم‌چنین اضافی کردن فضای بالکنی به ساختمان می‌توان از شیشه برای بالکن استفاده کرد

 • سیستمی که برای بالکنی در نظر گرفته‌شده اغلب با حرکت شیشه در ریل‌های آلومینیومی کار خواهد کرذ.

تراس شیشه‌ ای تشکیل‌شده از 2 پروفیل آلومینیوم افقی نصب‌شده بر روی ساختارهای کف و سقف، که به صورت دو پروفیل عمودی در دو طرف بالکن قرار می‌گیرد. پیش از نصب باید راطمینان حاصل کنید که فضای کافی جهت حرکت و نصب شیشه‌ برای تراس در بالکن خود را دارید. شیشه برای تراس یا شیشه تراس جهان نما بیشتر به‌عنوان پوشش و محافظ بالکن و تراس می باشد، در این سیستم پانل نخست ثابت است و به‌صورت درب، باز و بسته می‌شود، و بقیه‌ی پانل ها به ترتیب و تک‌تک در مسیر ریل حرکت کرده و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب در تراس شیشه‌ ای قرار می‌گیرد.

 • شیشه تراس بکار رفته از نوع شیشه سکوریت است که متناسب با ابعاد تراس شیشه‌ ای مدنظر تولید و نصب می‌گردد.
 • نوع شیشه نصب‌شده برای تراس و بالکن تفاوتی با یکدیگر ندارند و می‌توان از مدل‌های مختلف در نصب شیشه برای تراس استفاده نمود.
 • حرکت روان و راحت شیشه‌ها در تراس شیشه‌ ای ریلی.
 • شیشه تراس استفاده‌شده برای تراس بسیار مقاوم بوده و به دلیل استفاده از یراق‌آلات مرغوب از ورود و خروج انرژی‌های سرمایشی و گرمایشی به فضای خارجی جلوگیری می‌کند.
 • وجود قفل و امنیت بالا در تراس شیشه‌ ای ریلی
 • شیشه جهت تراس مانع ورود آلودگی هوا و آلودگی صوتی به درون محیط می‌شود.

شیشه بالکن

برای دستیابی به نتایج درست شما، ما بهترین سطح پشتکار و مساعدت های فنی قبل و بعد از فروش را ارایه خواهیم نمود.

شرکت ما، به عنوان یک برند در سیستم های شیشه بالکن به پیشرو بودن در به آپدیت های همیشگی، مقدم شماردن خواسته ها و تقاضاهای مشتری، استقبال از توسعه و توجه به آموزش و تجربیات پرسنل خود افتخار دارد.

از هنگام ایجاد شد، پروژه های ما با پرسنل مجرب و حرفه ای در زمینه های شیشه بالکن،باغ زمستانی، تراس و آلومینیوم جهان نما می باشند.

استانداردهای مناسب تولیدات ما همراه با پرسنل مجرب و حرفه ای و کیفیت کاری بالای ما، تضمین ما برای شما می باشند.

در منازل ما فضا های خاصی هستند که بتوانند مثل یک بالکن کارکردهای متنوع با امکانات متنوع را فراهم اورند. این بالکن ها میتوانند به کمک ما به منبعی جهت لذت و فرصت تبدیل بشوند. آسمان محدودیت شماست زمانیکه فرصت های این فضا را برای شما ایجاد کنیم.

سیستم های شیشه بالکن جهان نما، بالکن شما را از باران، برف، باد، گرد و غبار و پرندگان حفظ کرده و به عنوان محافظی برای سطح های درونی و سازه های بالکن عمل می نماید و در نتیجه با طولانی کردن فاصله های تعمیر و نگه داری باعث کم شدن هزینه های شما میشود. این سیستم ها افزون بر این سبب کاهش سروصدا و صرفه جویی در انرژی می شوند.

جنس شیشه بالکن

جنس شیشه های بالکن شیشه ای سکوریت نشکن 8 میلی و گاها 10 میلی است که به لحاظ امنیتی و عایق بودن صدا دارای اهمیت بالایی می باشد. البته شیشه هایی با ضخامت بالا و از جنس سکوریت نیز موجود است که بیشتر به علت بالا بردن اصطحکاک سیستم نمی توان کارایی ضروری را از این شیشه ها گرفت,علاوه بر این با توجه به زیاد بودن ارتفاع در برخی از سیستم ها ضخامت 8 میل انتخاب مناسبی می باشد. اما در سیستم کابین دوش هم ضخامت عالی برای روان بودن سیستم دوش کابین 6 میلی و 8 میلی می باشد که با توجه به سکوریت و نشکن بودن شیشه ها انتخاب درستی میباشد.

مزایای شیشه بالکن چیست؟

 • شیشه بالکن فضای بیشتری ایجاد کرده و بسیار پر کاربرد در منازل است.
 • قابلیت کاربرد در همه فصول سال را دارد .
 • فضای خوبی جهت بازی کودکان و حیوانات خانگی است.
 • از بالکن در مقابل گرد و غبار و باد و باران و غیره  محافظت میکند.
 • سبب زیبایی نما ساختمان و افزایش ارزش ساختمان میگردد .
 • مانع از وارد شدن سر و صدای بیرون ساختمان به درون بالکن و خانه ها خواهد شد.
 • سبب می شود محیط ساختمان بزرگتر شود و در نتیجه موجب استفاده بهینه از محیط می شود .
 • نظافت و تمیز کردن آن ها راحت می باشد .
 • محلی مناسب برای پرورش گل و گیاه می باشد .
 • قابلیت اجرا برای هر نوع بالکن با هرشکل و اندازه را دارد .
 • شیشه های تراس بالکنی قابلیت اجرا تا 80.2 متر و عرض حداکثر 65 سانتی متر برای هر پانل را دارند .
 • قابلیت اجرا در مدل های گرد و هندسی و زاویه دار و سهمی وغیره را دارند .
 • تا میزان 70 درصد عایق صوتی بوده و 65 درصد عایق حرارت هستند.
 • شیشه های شیشه بالکن با استفاده از نوار اچ شکل یا جوینت آلومنیومی ساخته شده به وسیله ی بهترین مواد در هم قفل می شوند و در نتیجه هیچ درز و شکافی در بین آن ها باقی نمی ماند .

تماس با جهان نما

تلفن ثابت:02144253233
همراه 1: 09129586181
همراه 2: 09129586171
آدرس: مرزداران خیابان ابراهیمی برج الوند طبقه ۲