قیمت و خرید شیشه بالکن ریلی

از نخستین و با اهمیت ترین نکات اثر بخش در قیمت شیشه بالکنی ریلی، می توان به متراژ دهانه بالکن توجه داشت که با بیشتر شدن متراژ، قیمت واحد برای محاسبه هزینه، کم شدن می یابد و قطعات سیستم را برای پروژه های بزرگ به صرفه تر می کند. شیشه بالکنی ریلی توسط چرخ های هدایت گر بالا و پایین به طور کشویی در ریل حرکت نموده و در ایستگاه آخر که دریچه بازشو میباشد، از ریل خارج و به صورت لولایی باز خواند شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید شیشه بالکن ریلی به مجموعه جهان نما مراجعه فرمایید.

شیشه بالکنی جهان نما. تماس: 09129586181

بررسی درب شیشه ای ریلی بالکن

اکنون درب های شیشه ای استفاده شده در بالکن خانه ها از معروفیت و کارکرد مناسبتری برخوردار می باشند. به گونه ای که دیگر شاهد استفاده کمتری از نرده های فلزی و استیل و چوبی برای فضای بالکن ها میباشیم. درب های شیشه ای ریلی بالکن امکان دسترسی راحت به فضای کل بالکن و پاسیو را برای کاربران خود ایجاد نموده است. شیشه بالکن ریلی منظره و دید خاصی را برای ما ایجاد خواهد کرد. با نصب نمودن بالکن شیشه ای از دیدن محیط بیرون لذت می برید. با بیشتر شدن درب های شیشه ای بالکنی افراد بسیاری اقدام به عوض کردن بالکن های قدیمی با شیشه بالکن می کنند. در این میان هم پرسش هایی از قبیل سوالات زیر مطرح میباشد:
مزیت های نصب نمودن درب شیشه ای ریلی بالکنی چه می باشد؟
آیا نصب و تعویض بالکن کهنه با بالکن شیشه ای مشکلاتی دارد؟
روش عوض کردن بالکن قدیمی با شیشه بالکن چقدر مشکل است؟
درب شیشه ای ریلی بالکنی چه می باشد؟
اغلب درب های کهنه به شکل لولایی تولید  و مورد استفاده قرار گرفته اند اما  درب های شیشه ای ریلی بدون این که نیازی به موتور باشد در مسیر ریلی باز و بسته می گردند. درب های شیشه بالکن ریلی در فریم های مختلفی ساخته و به بازار عرضه می گردند.
از جمله فریم های استفاده شده در تولید درب های شیشه بالکنی عبارت میباشند از:
فریم فایبر گلس
فایبر گلس در مقابل آب و هوای مختلف مقاومت خوبی را از خود نشان خواهد داد.
فریم آلومینیومی
این نوع فریم ظریف و در مقابل خوردگی و زنگ زدگی بسیار مقاوم میباشد. باید گفت که  این نوع فریم از مواد قابل بازیافت ساخته شده و به محیط زیست آسیب نخواهد رساند.
فریم فولادی
این فریم از سایر فریم ها سنگینتر میباشد. افزون بر این فولاد استفاده شده در این فریم ضد زنگ هست و استحکام زیادتری را دارد. فولاد به کار رفته هم قابل بازیافت و مقاوم در برابر هوا و رطوبت است . بهره گیری از چنین فریم هایی در ساخت درب شیشه ای ریلی نیاز به مراقبت کمتری دارد. برای انتخاب گزینه مناسب و کارا بایستی هدف و دلایل خود را مشخص کنید . با طرز استفاده درب شیشه ای بالکنی آشنا شده و از آن به درستی بهرهمند شوید.

مشاوره و انتخاب نهایی شیشه بالکن ریلی

با تشکر از شما که تا اینجای کار با ما همراه بودید. مشاورین مجموعه جهان نما مشتاق شنیدن صدای شما و همراهی‌تان تا خلق یک تجربه‌ی منحصر به فرد میباشند. جهت دریافت مشاوره و انتخاب نهایی شیشه بالکن ریلی با ما در تماس باشید.