اگر  نگاهی که به بالکن های منازل مسکونی در مناطق مختلف بیندازیم چیزی به جز بهم ریختگی و کثیفی و فضاهای به حال خود رها شده مشاهده نمیکنیم. بدلیل عدم پوششش مناسب بالکن ها و نبود فضای شخصی ، اغلب بالکن ها بلا استفاده اند و در نتیجه به حال خود رها میشوند و به آن ها رسیدگی نمیشود.وجود آلودگی صوتی و کثیفی و گردو غبار بیش از حد بالکن ها، از دلالیل دیگه عدم استفاده و رسیدگی افراد به آن هاست. استفاده از بالکن شیشه ای تنها و بهترین روش ممکن برای رفع ذمشکلات گفته شده است. برای این منظور می توان از انواع مختلف شیشه بالکن از قبیل شیشه بالکن ریلی، شیشه بالکن تاشو جمع شو، شیشه بالکن فریم لس استفاده کرد تا علاوه بر کاربرد مورد نظر هماهنگی لازم با معماری ساختمان و محیط را داشته باشد و با آن سازگار باشد.

بیشتر بخوانید: ظوابط بالکن در شهرداری

شیشه بالکنی

از نکات مهم ساخت بلکن های شیشه ای استفاده از یر آلات با کیفیت و مناسب . باتوجه به اینکه بالکن های شیشه ای انواع مختلفی دارند ،انتخاب یراق آلات متناسب با طرحی که ارائه شده بسیار حائز اهمیت است.
یراق آلات شیشه بالکن در جهان نما همانند سایر یراق آلات محصولات اجرایی این شرکت تماماً از برندهای مطرح جهانی و برندهای با کیفیت داخلی می باشد که این امر نشان از اهمیت کیفیت اجرایی برای محصولات نصب شده می باشد تا در همه مراحل و زمان رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد.

 

یراق آلات شیشه

شیشه های سکوریت در بالکن ها بهترین راهکار برای استفاده افراد منظور ارتباط  و لذت بردن از محیط بیرون است، این شیشه ها بدلیل عبوردهی خوب نور و شفافیت آن باعث سرزندگی افراد میشود. از بزگترین دغدغه های امروزه افراد برای انتخاب منزل و محل کار زیبا و دلباز بودن محیط آن است. بدنه اصلی بالکن شیشه ای شما از پنل هایی عمودی تشکیل شده است که برای شما دیدی بدون مانع ارائه می دهد. هر یک از پنل های شیشه ای کاملا مستقل از دیگری نصب میشود تا به عنوان یک درب کشویی مورد استفاده قرارگیرد.البته نگران نباشید  نگهداری و نظافت این پنل ها در کنار تمیزی بالکنتان برای شما بسیار راحت و سریع خواهد بود.
این محصول پس از نصب معمولا در هر یک متر و شاید بیشتر یک نرده عمودی دارد. یکی دیگر از مزایای این نوع بالکن ایمنی بسیار بالای آن برای بازی کودکان است که این خود می تواند دلیلی برای آرامش خانواده را فراهم آورد. از این رو این شیشه‌ها علاوه بر زیبایی حس خوب امنیت را نیز برای شما می تواند به همراه داشته باشد. در اینجا می خواهیم به معرفی یراق آلات شیشه سکوریت بالکن بپردازیم.

 

فروش یراق شیشه بالکن

استفاده از یراق الات با کیفیت اهمیت بسیار زیادی ذر حفظ کیفیت کارایی های بالکن شیشه ای و همچنین طول عمر آن دارد.
شرکت جهان نما استفاده از یراق آلات شیشه بالکن با کیفیت را بخشی مهمی از کار خود می داند تا به اعتماد مشتریان خود خیانت نکند و رضایت آن هارا بیش از پیش جلب کند.

 

انواع یراق الات شیشه بالکن

از جمله یراق آلات شیشه بالکن شیشه ای می توان به انواع مختلف یراق درب ریلی، انواع لولاها، فریم ها، ریل فکی، ریل اسپایدر، انواع پاسارها، قفل، دستگیره و بسیاری موارد دیگر می توان اشاره کرد. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با یراق شیشه بالکن شیشه ای با کارشناسان ما در تماس باشید تا اطلاعات لازمه را در اختیار شما قرار دهند.

 

چرخ شیشه بالکن

چرخ شیشه بالکن، برای حرکت شیشه در مسیر خود نصب می شود. چهار چرخ روی هر شیشه متحرک نصب می شود. که دو چرخ در بالا و دو چرخ در پایین. چرخ سمت بازشوها شیار دار و دو چرخ دیگر بدون شیار هستند. مانع از فرسایش و سخت حرکت کردن شیشه بالکن میشود .
چرخ شیشه بالکنی استفاده شده در شرکت جهان نما، ساخت کشور ترکیه و تولید شده از مرغوب ترین مواد میباشد، بلبرینگ چرخ شیشه بالکن از نوع ژاپنی است که دارای کیفیت بالا است که باعث میشود چرخ روانتر حرکت کند. قسمت استوانه ای شکل چرخ شیشه بالکن از جنس فولاد با کیفیت می باشد. از نوار های مخصوصی در اطراف چرخ شیشه بالکن استفاده شده تا در مرور زمان باز نشوند که موجب طول عمر بالا چرخ شیشه و همچنین شیشه بالکن می شود.

درپوش شیشه بالکن

درپوش های شیشه ای نیاز دارند تا دربرابر شکستگی مقاوم باشند در نتیجه از مواد نرم و انعطاف پذی ساخته میشوند.  به دلیل جنس و کیفیت مواد اولیه به راحتی می توان در فضای باز و در برابر خورشید از آن استفاده نمود.
درپوش ها با توجه محل قرارگیریشان به دوشکل ساخته میشوند: در پوش کناری یا اولیه در سمت چپ و راست قرار می گیرند. درپوش های میانی نیز برای لنگه باز شو و خط صاف استفاده می شوند. در پوش شیشه بالکن برای راست بازشو و چپ بازشو ها کاربرد دارند.

درپوش 90 درجه برا بالکن هایی که بصورت قائمه و گوشه دار هستند کاربرد دارد.
درپوش بالکن با زاویه 135 برای بالکن هایی با زاویه 135 یا 22.5 استفاده می شود که به صورت نر و ماده به هم چفت می شود.
در پوش مفصلی نیز برای بالکن های قوس دار و با زوایای مختلف استفاده می شود.

درزگیر شیشه بالکن

درزگیر شیشه بالکن، برای جلوگیری از ورود گرد و خاک و… و چفت شدن شیشه ها استفاده می شود. درزگیر استفاده شده در بالکن شیشه ای از جنس آلومنیوم سخت شده می باشد. در برابر خوردگی و ساییدگی بسیار مقاوم می باشد که در مقابل تحمل وزن استحکام بالایی دارد. به دلیل کیفیت بالا در مواد اولیه تولید شده و همین طور در برابر تغییرات آب و هوایی و نور خورشید بسیار مقاوم می باشد.

 

روپوش شیشه بالکن

قطعه uشکل است که برای پوشاندن شیار محل خروج پروفیل و برای هدایت چرخ ها استفاده می شود. همچنین این قطعه در زیبایی و مرتب بودن ظاهر کار تاثیر بسزایی دارد.

هدایتگر شیشه بالکن

هدایتگر مفصل دار شیشه بالکن برای هدایت چرخ ها به داخل پروفیل استفاده شده و در شیشه بالکن استفاده می شود. این قطعه در ریل بالا و محل خروج نصب می شود به همین دلیل باید از کیفیت بالا برخوردار باشد تا در مقابل شکنندگی مقاوم باشد.

فروش یراق آلات شیشه

شرکت جهان نما این افتخار را دارد که با استفاده از یراق آلات وشیشه با کیفیت و همچنین نصب و طراحی حرفه ای بالکن های شیشه ای برای انواع محیط های مسکونی، اداری،تجاری و…. بتواند رضایت درصد بالایی از مشتریان خودرا بدست آورد و با آن ها همکاری ادامه دار داشته باشد.