پارتیشن های شیشه ای در دکوراسیون داخلی

بکار گرفتن از شیشه در قسمت های متفاوت طراحی دکوراسیون خانه علاوه بر ایجاد کردن زیبایی از ایده های به روز و پرطرفدار به شمار می رود. متریال شیشه در قسمت های متفاوت از ساخت پنجره، ویترین ها و درب های شیشه ای تا پارتیشن و موارد دیگر در طراحی دکوراسیون منزل به کار گرفته می شوند.

کاربرد های پارتیشن شیشه ای و متریال شیشه ای

انواع مدل های شومینه شیشه ای

انواع  درب شیشه ای کابینت
بکار گرفتن پارتیشن شیشه ای در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی

بکار گرفتن در طراحی دکوراسیون منزل از انواع مختلف چوبی شیشه ای یا فلزی

بکار گرفتن در طراحی تراس یا شیشه بالکن منزل

به کار بردن در روف گاردن شیشه ای برای ساختمان
پارتیشن های طبقه ای ترکیبی از چوب و شیشه با قابلیت استفاده در دکوراسیون منزل
بکار گرفتن پارتیشن شیشه ای در طراحی اتاق لباس
پارتیشن شیشه ای در طراحی کمد دیواری
پارتیشن شیشه ای در طراحی دکوراسیون اتاق خواب
طراحی درب لابی شیشه ای برای درب ورودی ساختمان و منزل
بکار گرفتن از پارتیشن شیشه ای در فضای داخلی و موارد دیگر…

بیشتر: خرید و سفارش آنلاین پارتیشن های شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای در دکوراسیون اداری

می بایست گفت که کاربردی ترین کاربرد پارتیشن شیشه ای را می توان در طراحی دکوراسیون اداری داشته باشیم. دکوراسیون اداری را می توان به آسانی ترکیبی از رنگ های مختلف با پارتیشن های شیشه ای و محیطی کاملا ساده توصیف نمود.

بکار گرفتن از پارتیشن شیشه ای در دکوراسیون اداری باعث افزایش نور محیطی و گسترده نشان دادن محیط موجود، بهینه کردن فضا، ایجاد محیطی دلباز و صمیمانه تر و بالابردن راندمان کاری در کنار ایجاد کردن فضایی کاملا مدرن و خاص میشود.

وقتی که وارد یک شرکت معتبر و لوکس میشوید مشخصا پارتیشن های شیشه ای که در همه ی قسمت ها بکار گرفته شده اند اولین ویژگی بارزی می باشد که توجه هر فردی را جلب خواهد کرد.

اگر هدف تغییر دادن دکوراسیون اداری یا شروع کردن به این کار را دارید، استفاده کردن از پارتیشن شیشه ای را اولین گزینه در لیست کاریتان قرار بدهید.

در اینجا چند مورد را که میتوانید از پارتیشن شیشه ای یا متریال شیشه برای ساختن و دیزاین آن ها در دکوراسیون اداری استفاده نمایید را ارائه می دهیم.

طراحی کردن اتاق کنفرانس با پارتیشن های شیشه ای
طراحی کردن اتاق مدیریت با پارتیشن های شیشه ای
استفاده نمودن از پارتیشن های شیشه ای در سرویس بهداشتی
استفاده کردن از پارتیشن های شیشه ای در سالن غذاخوری
بکار گرفتن پارتیشن شیشه ای در قسمت ورودی
طراحی کردن درب شیشه ای اتوماتیک
طراحی کردن روف گاردن شیشه ای برای شرکت ها
طراحی کردن قفسه های شیشه ای
طراحی میز و صندلی های شیشه ای و ….

پارتیشن های شیشه ای در طراحی دکوراسیون تجاری

طراحی کردن دکوراسیون های تجاری دارای موارد زیادی از طراحی دکوراسیون کلینیک های زیبایی، مطب پزشکی و دندان پزشکی، سالن های زیبایی، طراحی کردن دکوراسیون مغازه، دکوراسیون بوتیک ها و مراکز خرید، فروشگاه ها، باشگاه های ورزشی، داروخانه ها و موضوعات دیگری میشود.

اما خصوصیت مشترک بین همه ی این موارد امکان استفاده کردن از پارتیشن های شیشه ای در طراحی هر یک از آن هاست. به فرض مثال استفاده نمودن از پارتیشن شیشه ای در قسمت بندی بخش های مختلف مطب و کلینیک یا سالن های زیبایی، طراحی کردن قفسه های شیشه ای مغازه یا بوتیک و موارد این چنینی همگی از کاربرد این متریال در دکوراسیون تجاری می باشند.

پارتیشن های شیشه ای در طراحی دکوراسیون هتل

طراحی کردن دکوراسیون هتل های لوکس و مدرن امروزی به هیچ وجه قابل مقایسه با هتل ها یا آپارتمان های قدیمی نیستند. استفاده از پارتیشن های شیشه ای در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی، طراحی کردن نمای بیرونی هتل با شیشه، طراحی درب شیشه ای اتوماتیک، دکوراسیون اتاق خواب با پارتیشن شیشه ای و استفاده کردن از شیشه در قسمت های مختلف دکوراسیون هتل مدرن بازگو کننده محبوبیت این کار است.

همانند مواردی که گفتیم میتوان از متریال شیشه در ساختن پنجره ها، دکوراسیون های اتاق خواب، درب های ورودی شیشه ای اتوماتیک و قسمت های دیگر در دکوراسیون هتل استفاده نمود.

پارتیشن های شیشه ای در دکوراسیون کافی شاپ و رستوران

می توان گفت که بیشترین تغییر در سبک دکوراسیون در زمینه ی دکوراسیون داخلی کافی شاپ و دکوراسیون داخلی رستوران صورت گرفته. حقیقتا سبک طراحی دکوراسیون مدرن کافی شاپ ها و رستوران ها به قدری زیبا شده اند که شاید بتوان ساعت ها برای تحلیل روانشناسی آن ها وقت گذاشت.

استفاده از متریال های محبوبی مانند چوبی، شیشه ای، فلزی و بتنی جز خصوصیت های برتر در طراحی دکوراسیون مدرن به شمار می آیند. پارتیشن های شیشه ای و استفاده نمودن از آن هم بحثی دیگر در این زمینه می باشد.

منبع: شیشه بالکن جهان نما