نقش بالکن شیشه ای در آپارتمان

2Glass balcony

بالکن شیشه ای یا ایوانگاه قسمتی مسقف می باشد که بخشی از آن به محیط بیرون باز می باشد و جز مساحت آپارتمان محاسبه می شود، اما به دلیل هوای خیلی سرد و یا گرم ، گرد و غبار اصولا بی استفاده است. ما با محصول بالکن شیشه ای استاندارد خود فضای خوبی را در خانه ها فراهم خواهیم ساخت. این سیستم با حرکت شیشه های سکوریتی در ریل های آلومینیومی استفاده می شود و تمام شیشه ها در کنار بالکن جمع می شود.پنجره دوجداره و بالکن شیشه ای مارا بررسی نمایید و از مشاوره ما بهره مند بشوید.

چرا شیشه بالکن؟

ما در قدیم بالکن ها را با پنجره Upvc یا پنجره های با پروفیل آلومینیومی میپوشاندیم و با اینکار بالکن به محیط بسته تبدیل می شد تا مقدار زیادی دید خارج گرفته شود. اکنون با سازوکار بالکن شیشه ای این محدودیت ها به حداقل رسیده و این سیستم محیط مطبوع و کاربردی را به ساختمان اضافه خواهد کرد.

روش کار شیشه بالکن

این سیستم با حرکت شیشه سکوریت در ریل ها کار میکند و به صورت آکاردئونی تمام پنل ها گوشه پنجره جمع خواهد شد.

بالکن شیشه ای برای همه فصل ها

سیستم بالکن شیشه ای ، ایوانگاه شمارا بسیار جذاب می کند و مناظر بیرون را با دید کامل به دلیل تمام شیشه ای بودن خواهید دید. افزون بر این در فصل های سرد می توانید با بستن کامل نظاره گر بارش برف و باران به همراه چای در بالکن خود باشید. در فصل های گرم سال میتوانید تمامی شیشه  ها را به یک طرف جمع میکند و فضایی دلنشین را در کنار خانواده داشته باشید. و همچنین فضای  بسیار زیبا و دلنشین و مناسب برای گل و گیاه می باشد.همچنین میتوانید با استفاده از توری پنجره پلیسه یا ثابت که بروی پنجره های شما نصب خواهد شد میتوانید از ورود حشرات به درون خانه پیش گیری به عمل می آورد.