نرده شیشه ای بالکن

شیشه بالکن جهان نما

برخی  اوقات مشتری نصب نرده شیشه را به نصب شیشه بالکن ترجیح میدهد. نصب نرده شیشه ای به جای بالکن شیشه ای برای تراس هزینه پایینتری دارد. ولی مشخصات  بالکن شیشه ای را ندارد. در بعضی مناطق به جهت معتدل بودن آب و هوا از نرده شیشه ای برای ایجاد محافظ برای بالکن استفاده می گردد. در مناطق معتدل با آب و هوای مناسب و شهر های کوچک که مشکل آلودگی هوا و آلودگی صوتی وجود ندارد، نصب نرده توصیه میگردد.

هزینه نرده شیشه ای

هزینه نرده شیشه ای نسبت به بالکن شیشه ای کمتر است. پارتیشن نرده بالکن با ارتفاع مشخص با استفاده از بست و یراق آلات مربوطه در جلوی تراس نصب می گردد. یکی از ویژگی های نصب نرده در جلوی تراس جلوگیری از سقوط اشخاص به پایین می باشد. نرده شیشه ای در پشت بام با نام جان پناه شیشه نصب و اجرا می شود.

نرده شیشه‌ای بالکن یکی از قشنگترین انتخاب‌ها در نمای خارجی و درونی ساختمان میباشد که به‌عنوان جایگزینی برای نرده‌های فلزی، چوبی و سنگی از آن استفاده می‌شود. این نوع از شیشه‌های بالکن به‌دلیل نیاز به استحکام بالا دارای ضخامت 10 میلی‌متر و بیشتر هستند و یراق‌آلات آن‌ها مقاومت و استحکام بالایی دارند. زیبایی این نوع از شیشه بالکن باعث شده است در بسیاری از ساختمان‌ها با انواع کاربری از آن‌ها استفاده شود.