شیشه تاشو برای بالکن، از مناسب ترین روش برای دربهای شیشه ای برای تراس می باشد که راه دسترسی را برای شما به همه نقطه ها همانند پاسیو را راحت تر فراهم می کند و یک دید عالی از نمای بیرون را به شما می دهد.

برای نصب کردن کردن شیشه بالکن در آغاز کار باید نسبت به محیط فضای لازم برای نصب را مد نظر داشته باشیم مواردی که برای اجرا لازم می باشد را بر عهده شرکت نمی باشد به فرد از قبل باید انجام شود.

طریقه اجرای بالکن شیشه ای

اصطلاحاتی نظیر  بستن تراس، بالکن شیشه ای تاشو، شیشه ای کردن تراس، پوشاندن بالکن با شیشه، شیشه ی بالکن، برای بالکن های شیشه ای مورد استفاده قرار می دهند. اجرای شیشه بالکن نیز همانند یک حفاظ برای تراس شما عمل می کند. که پوشش مناسبی برای سرما و گرما می باشد و از وارد شدن سرما و گرما نیز جلوگیری می کند.  برای نصب شیشه بالکن می توان این گونه بیان کرد:

  1. در آغاز درخواست خود را از شرکت ما نیز سفارش دهید.
  2. برای نصب شیشه بالکن متحرک باید فضای مورد نیاز  برای نصب اندازه گیری شود. کارشناسان فنی محیط را اندازه گیری می کنند و موارد لازم را برای شما توضیح می دهند و در صورت رضایت شما کار به بخش نقشه کشی نیز سپرده  داده می شود. مساحت برای نصب شیشه بالکن تاثیرگذار می باشد.
  3. نقشه کش بر طبق سلیقه شما کار را طراحی می کند و پروژه تحویل پیگیری می شود.
  4. طبق تاریخ تعیین شده کار برای نصب و تحویل آماده شده و اجرا می شود. به طور معمول برای نصب آن از نصاب حرفه ای و کارآزموده استفاده می شود.
  5. دراین بخش از پروژه کار اجرایی پیگیری شده و رضایت شما جزو رزومه شرکت نیز به ثبت می رسد.
  6. در صورت احتیاج به خدمات پس از فروش شرکت رامادُر آماده پیگیری و گارانتی از پروژه نصبی شما می باشد.

افزایش فضای در دسترس

در این روش شما فضای زیادی برای باز و بسته کردن شیشه بالکن ریلی نیز در دسترس شما می باشد. اگر بخواهید همه درب های لولایی خود را تغییر دهید و آنها را به درب های ریلی تبدیل کنید می بینید که فضای شما گسترده تر میشود و این امرمیتواند دسترسی راحتی را به دیگر نقاط فراهم نماید و این فضا به شما اجازه این را می دهد تا شما از این فضا در همه فصول سال استفاده نمایید و بهره کافی را ببرید.

صرفه جویی فضا

در گذشته که از درب های لولایی استفاده می کردند فضای زیادی را اشغال می کرده است و اینکه امکان استفاده در تمام فصل ها را فراهم نمی کرد درب های ریلی فقط فضایی که مسیر ریل اشغال می کند را نیاز دارد و فضای زیادی نمی باشد و فقط بر روی ریل حرکت کرده و باز و بسته می شود. و فضای بیشتری شما در دسترس دارید.

افزایش دید

با بکار گیری از  شیشه بالکن ریلی، می توانید تا به آسانی از مشاهده کردن فضای بیرون خود نیز لذت کافی را ببرید و یک فضای دلنشین برای آپارتمان ها می باشد تا اوقات فراغت خوشی را با خانواده در آن سپری نمایید.

نور طبیعی 

با بکار گیری از این روش شما نور زیادی را وارد آپارتمان خود نیز می کنید و در طول روز آپارتمان شما مملو از نور می شود.

چگونه یک رنگ مناسب را برای شیشه بالکن انتخاب کنیم؟

اصولا پانل‌های شیشه بالکن با رنگ های مناسبی به بازار عرضه می شود. شما هر رنگی را که انتخاب کردید می توانید به واحد تولید ارائه دهید. اما رنگ های سیاه و سفید بیشتر قابل استفاده می باشد.

این پانل‌های شیشه بالکن، تا چه میزانی بالکن را از باد و باران حفاظت می نماید؟

به اندازه کافی فضا را در برابر شرایط آب و هوایی نامساعد محافظت می کند. اگر پانل‌ها به صورت  مناسب کنار یکدیگر قرار نگیرند، با وزش باد شدید و بارش باران، آب امکان دارد به داخل آن نفوذ کند ولی دربارش های عادی مشکلی به وجود نمی آید.