موارد استفاده از حمام شیشه ای چیست؟

حمام شیشه ای

حمام شیشه ای یک از انواع محصولات شیشه ای می باشد که با استفاده از شیشه های بسیار مقاوم تولید شده است. از حمام های شیشه ای جهت ایجاد حمام مستر و ایجاد کابین دوش شیشه ای استفاده می گردد. کابین دوش شیشه ای فضایی می باشد که سبب جدا شدن فضای دوش از قسمت های دیگر حمام و سرویس بهداشتی می‌شود. کابین دوش شیشه ای اغلب فضای کمی را اشغال می کند و مانع از خیس شدن و رشد باکتری ها در حمام و سرویس بهداشتی می شود.

حمام شیشه ای به طور فریم لس و فریم دار مطابق با سلیقه مشتری ساخته می شود. حمام شیشه ای بدون فریم یا فریم لس در ساختار آن از هیچ نوع فریمی استفاده نشده است و در برابر انواع دیگر حمام های شیشه ای از زیبایی و جذابیت بیشتری برخوردار است‌. در حالی در حمام شیشه ای فریم دار از فریم های آلومینیومی در چهار چوب و درز های استفاده می گردد. حمام شیشه ای فریم دار به جهت استفاده از فریم در ساختار آن بخش بیشتری را نسبت به انواع دیگر حمام شیشه ای اشغال می کند و اغلب برای حمام ها و فضاهای بزرگ مناسب می باشد.

هزینه حمام های شیشه ای چیست؟

اکنون استفاده از حمام شیشه ای در آپارتمان ها نسبت به قبل افزایش چشم گیری داشته است. عواملی از جمله نوع شیشه سکوریت مورد استفاده، یراق آلات و متراژ در مشخص کردن هزینه حمام های شیشه ای تاثیر گذار می باشند. هزینه حمام های شیشه ای بعد از بازدید کارشناس تعیین می شود.

مشخصات حمام شیشه ای

  •    شيشه حمام های استفاده شده در پارتیشن حمام ها از نوع سكوريت است.

  •    شیشه حمام در منازل جهت جداسازی حمام از بقیه قسمت های منزل استفاده می گردد.

•    شیشه حمام درواقع مانند دیوار کاربرد داشته با این تفاوت که مانعی برای ورود نور و هوا نمی باشند.

•    شیشه حمام علاوه بر جداسازی فضا نقش مهمی در جلوگیری از ورود رطوبت، باکتری وغیره به بقیه نقاط منزل داشته و از تأثیر هوای مرطوب حمام بر دیگر فضاها خودداری می‌کند.

•    از مزیت‌ و ویژگی های شیشه حمام، می‌توان به سبک بودن درب‌ها و پارتیشن اشاره نمود که درب‌ها به‌راحتی حرکت کرده و به دلیل قاب‌دار بودن درب‌ها و نوار خور بودن فریم ها, شیشه حمام دارای استحکام مناسبی می‌باشد.

•    شیشه حمام ریلی نيز در سه طرح قابل‌ دیده شدن است كه بيشترين تفاوت آن‌ها در فريم بكار برده شده در آن‌ها می‌باشد. مانند شیشه ریلی اسپایدر که جلوه مدرن و زیبایی را برای فضای شما به ارمغان خواهد آورد.

•    فریم بکار برده شده در شیشه حمام اغلب از نوع آلومینیوم آکسترود شده و یا استیل ضد زنگ می باشد.

•    کابین‌های حمام ریلی فریم لس(بدون فریم) ساخته‌شده از یراق‌آلات تمام استیل می‌باشد.

•    شیشه‌ها از نوع سکوریت (نشکن) می باشد و طرح‌های مختلف به‌صورت سند بلاست بر روی شیشه‌ حمام قابل‌اجرا می باشد.