شرکت جهان نما؛ارائه دهنده انواع شیشه های بالکن و دوجداره افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع قیمت شیشه بالکن در تبریز در خدمت شما بزرگواران باشد . ما در این مطلب انواع محصولات را به همراه قیمت برای شما معرفی میکنیم. تولیدات جهان نما ساخته شده با بهترین متریال هم در بازارهای داخلی و هم در بازارهای خارجی با استقبال زیاد به فروش میرسد  بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قیمت شیشه بالکن در تبریز را در مجموعه جهان نما بررسی و انتخاب نمایید و ما هم با اعتبار خود به شما تضمین بهترین قیمت و کیفیت را میدهیم.

بیشتر بخوانید : شیشه بالکن در سعادت آباد

در زندگی آپارتمان نشینی امروزی بالکن مهم ترین عنصر برای تلطیف فضا محسوب میشود. شیشه بالکن بهترین ابزار برای جداسازی فضای بالکن از منزل میباشد که همچنین باعث ایجاد فضایی آرام و دل انگیز برای منزل شما میشود.

شیشه بالکن انواع مختلفی دارد و در شیوه های اجرایی و معماری گوناگون اجرا میشود.استفاده از ابن متریال برای دکوراسیون منزل به طبع باعث افزایش قیمت آن میشود. استفاده از شیشه برای تفکیک فضای بالکن این امکان را به شما میدهد تا بتوانید از فضای بالکن در چهار فصل سال استفاده کنید.هزینه نهایی این کار با توجه به شکل و ابعاد بالکن ومتریال به کار رفته متفاوت خواهد بود.

قیمت بالکن شیشه ای

تراس ها انواع مختلفی دارند.برخی تراس ها مانند تراس های پنت هاوس ها  ابعاد و اندازه های بزرگ دارند و در برخی دیگر مانند آپارتمان های معمولی محیط کمی برای بالکن اختصاص داده می شود. در نتیجه همانطور که قبلا گفتیم قیمت نهایی کار برای این دو دسته با توجه تفاوت در متراژ آنها متفاوت خواهد بود. البته مادر شرکت جهان نما  قیمت هر متر مربع از شیشه بالکن به کار رفته در متراژ های بالارا  پایین تر از متراژهای کم محاسبه میکنیم و این امر موجب می شود تا بالکن های بزرگ را هزینه هایی پایین‌تر مجهز به شیشه بالکن کرد.

قیمت ها با توجه به کارایی که دارند بسیار به صرفه می باشند.هزینه نهایی علاوه بر ابعاد و اندازه بالکن به عوامل دیگری همچون نوع شیشه ی به کار رفته در شیشه بالکن،ریلی،تاشو بودن آن و … نیز بستگی دارد. شیشه ی به کار برده شده در شیشه بالکن ها از انواع  سکوریت ، سند بلاست ، لمینت و … هستند. شیشه های سکوریت با قرار گرفتن در کوره از خاصیت نشکن و بی خطر بودن بهره مند میشوند و در نتیجه قیمت بالاتری نسبت به شیشه های معمولی دارند و شیشه های لمینت نیز به علت سه لایه بودن و نشکن بودن و مقاوم در برابر خرد شدن قیمت بالاتری نسبت به شیشه های سکوریت دارند. به طور کلی هرچه عملیات ساخت شیشه ها  برای دوام و مقاومت و زیبایی آن ها پیچیده تر انجام شده باشد قیمت بالاتری خواهند داشت.

بالکن فضایی در ساختمان است که باعث ورود نور و هوای آزاد به داخل ساختمان می‌شود. در واقع بالکن‌ها فضایی در ساختمان هستند که باعث ارتباط محیط داخلی ساختمان و محیط بیرون می‌شوند. بالکن فضای مناسبی برای استراحت و استفاده از فضای آزاد است که اگر از پوشش مناسبی برخوردار باشد، حتی در فصل زمستان هم می‌توان از آن استفاده کرد. شیشه‌بالکن یک انتخاب مناسب برای پوشش بالکن است که در مجموعه جهان نما با استفاده از شیشه سکوریت و تجهیزات و ابزار یراق وارداتی به ساخت آن می‌پردازد.

برای ساختمان بالکن شیشه‌ای از شیشه سکوریت با ضخامت بین 9 تا 20 میلی متر یا شیشه لمینت نشکن که در برابر ضربه و زلزله مقاوم هستند، با توجه به بودجه و انتخاب مشتری استفاده می‌کنند. در بعضی از ساختمان‌ها برای نادید کردن فضای بالکن از شیشه‌های سندبلاست شده که نوعی شیشه مات و نادید هستند، در پوشش بالکن استفاده می‌شود. شیشه بالکن باعث ورود نور خورشید به داخل ساختمان و روشن شدن فضا می‌شود. شیشه‌هایی که در ساخت بالکن شیشه‌ای استفاده می‌شوند، به عنوان عایق حرارتی عمل کرده و مانع از خروج گرما و ورود سرما در فصل زمستان می‌شوند. همچنین این شیشه‌ها، نوعی عایق صوتی هستند که از ورود صداهای بلند به داخل بالکن جلوگیری می‌کنند و فضای آرامی را برای استراحت ایجاد می‌کنند.

تاثیر یراق آلات بر هزینه تمام شده :

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت بالکن های شیشه ای، پروفیل نصب شده در آن ها می باشد.به طور کلی تمامی یراق آلات از جمله دستگیره ، فریم ، لولا و … که در تولید و نصب و اجرای شیشه بالکن ها به کار برده می شوند با توجه به کیفیت و جنسشان دارای قیمت های متفاوتی می باشند.  دوام و کیفیت و ماندگاری شیشه بالکن ارتباط مستقیمی به کیفیت یراق آلات به کار برده شده در آن ها دارد. استفاده از یراق آلات نامرغوب و بی کیفیت و ارزان موجب می شود تا پس  از مدتی هزینه ی زیادی را صرف تعمیر آن ها کنید و در نتیج هزینه ای بیشتر از تفاوت قبمتی که با قطعات کیفیت مناسب داشتند از جیب شما برود.

قیمت بالکن شیشه ای  تاشو با توجه به داشتن خاصیت تاشوندگی از بالکن شیشه ای ثابت بیشتر است ولی بالکن شیشه ای ثابت بدلیل ثابت بودن و نداشتن خاصیت تا شوندگی معمولا پیشنهاد نمیشود و مدل تاشو بدلیل مزیت های زیادی که  نسبت به سایر شیشه ها دارد بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد این مزیت ها شامل قابلیت استفاده از بالکن در چهار فصل سال ، امکان باز و جمع کردن آن در هر زمان ، ایجاد عایق حرارتی در زمان های مختلف و کاهش مصرف و هدر رفت انرژی ، ایجاد محیطی امن و دنج و راحت و ایمن و … بسیار ناچیز می باشد .

نکات مهم در تهیه ی شیشه بالکن

درست است که توجه به قیمت محصول برای تهیه هر چیزی مهم می باشد،اما هرگز نباید کیفیت رافدای قیمت کرد که در این صورت خریدار بعد از مدتی ضرر بیشتری را متحمل میشود. بنابراین در تهیه شیشه بالکن اگر هزینه به طرز غیر معمولی پایین بود باید به کیفیت آن شک کنید.

از طرف دیگر هرگز بخاطر هزینه کمتر فریب فروشندگان جعلی ابزار و یراق آلات را نخورید زیرا که در استفاده از این متریال ایمنی حرف اول را میزند و در صورت اعتماد به افراد غیر متخصص و شیاد ایمنیمنزا  شما پایین می آید. به جای اینکار پیشنهاد میشود برای پایین آمدن هزینه از طرح هایی استفاده کنید که هزینه کمتری را شامل میشوند.

مجموعه جهان نما با بیش از 50 سال سابقه درخشان در طراحی و تولید انواع اتاق شیشه ای، این محصولات را با ارزانترین قیمت در بین شرکت ها تا 30% تخفیف ویژه در بازار ایران و جهان در اختیار خریداران قرار می دهد.

اتاق شیشه ای

اتاق شیشه ای از  جذاب ترین سازه های دنیای معماری است که این روزها به عنوان یکی از المان های زیبا در ساختمان و محیط های بیرونی به کار گرفته می شود. هزینه ساخت اتاق شیشه ای شامل موارد متعددی می شود که یکی از مهم ترین آن ها متراژ مورد نظر شماست.

با اعمال هزینه ی بیشتر میتوان امکانات متعددی را به اتاق شیشه ای اضافه کرد. جدای از کف و سقف و فریم های شیشه و صفحات شیشه ای بدنه ، شما می توانید اتاق شیشه ای را با متریال مختلف ترکیب کنید ، می توانید با حذف فریم ها و خالص سازی اتاقک ها زیبایی آن را هرچه بیشتر نمایش دهید. . سقف کاذب می تواند جایگزین سقف شیشه ای شده تا تمیز کردن آن ساده تر و همچنین قیمت تمام شده کار کمترشود .

اتاق های شیشه ای از یک فرم خاص پیروی نمیکنند؛ هرچند این قضیه شامل هزینه بیشتر میشود اما میتوان اتاقک هارا با توجه به سلیقه و نظر مشتری خاص ساخته و ترکیبی ساخته شوند ، تا از نظر شکل و ظاهر متناسب با طراحی باغ و ویلای آن ها باشد .

مجموعه جهان نما با در نظر گرفتن سلیقه مشتریان خود در نهایت دقت و ظرافت انواع مدل های جام بالکنی را مناسب با محیط های کوچک و بزرگ عرضه و این امکان را به مشتریان خود می دهد که با ویویی جذاب از فضای بیرونی ویلاها و خانه های ویلایی خود لذت ببرند.
جام بالکنی نام دیگر تراس شیشه ای است. همچنین برای راحتی خیال از ایمنی کودکان و حیوانات خانگی میتوان ازشیشه استفاده کرد تا ضمن راحتی خیال بتوان از منظره لذت برد.

انواع مدل های جام بالکنی عبارتند از:

ترکیب شیشه‌ های بسیار ضخیم و فولاد ضد زنگ به صورت نرده شیشه ای بالکن با استیل عمودی.
اتصال پانل های شیشه‌ ای از طریق بست
بدون شیشه و فریم لس؛ بدون هیچ اتصالی، استفاده از نرده شیشه ای یا اتصالات در فواصل زیاد است.

استقبال مردم از سازه های شیشه ای با عث شده که تولید کنندگان به دنبال تولید انواع شیشه با ویژگی‌های متفاوت و تولید محصولات جدید شیشه‌ای باشند. شرکت‌های زیادی در زمینه تولید محصولات شیشه و انواع شیشه فعالیت می‌کنند که یکی از این شرکت‌ها، مجموعه جهان نما است که با چندین سال سابقه طولانی در زمینه ساخت شیشه و محصولات شیشه‌ای، در سطح داخلی و بین‌الملل در حال فعالیت است و تا به حال بالاترین سطح از رضایت مشتریان را به ثبت رسانده است.