قیمت شیشه بالکنی تاشو

هزینه شیشه بالکنی

قیمت شیشه بالکنی تاشو

جهت کسب اطلاع از قیمت شیشه بالکنی تاشو با شیشه بالکن تاشون جهان نما در تماس باشید.

شیشه بالکن تاشو

از تازه ترین پدیده های معماری ساختمان با پوشش دیوار شیشه ای شیشه بالکن تاشو میباشد، شیشه هایی عایق با قابلیت جمع شدن برای فضاهای باز در ساختمان .

سیستم مورد نظر در عین زیبایی فوق العاده این امکان را به ما می دهد تا بتوانیم از این فضاها در تمامی فصول سال استفاده ی بهینه کنیم.

طراحی سیستم به شکلی است که هر زمان بخواهیم میتوانیم(مثلامساعد بودن هوا)یک یا دو یا تمام شیشه ها را تا انتها جمع کنیم .

به دلیل چرخش شیشه ها به داخل بالکن هیچ محدودیتی برای نظافت سطوح خارجی شیشه ها وجود ندارد.با بکارگیری پروفیلهای آلومینیوم با آلیاژ بسیار مقاوم و آبکاری شده به هیچ وجه مشکل زنگ زدگی و خوردگی و همچنین دفرمه شدن بر اثر تغییرات دما را نداریم.

شیشه بالکن تاشو به روزترترین انتخاب جهت استفاده بهینه و زیبایی بالکن خانه تان می باشد. این بالکن ها قابلیت حرکت به صورت ریلی را دارند و با توجه به جمع شدن شیشه ها در یک سمت می توانید در چهار فصل سال از بالکن خانه تان لذت ببرید. پارتیشن شیشه ای متحرک یا تراس بالکنی شیشه ای در دو دسته کلی با قاب آلومینیومی و بدون قاب (فریم لس) ارائه میگردد و در کنار این محصول درب شیشه ای متحرک هم قرار می گیرد.

هزینه شیشه بالکنی در شرق تهران

همه یراق‌آلات شیشه مورد نیاز شرکت جهان نما به‌صورت مستقیم از ترکیه وارد شده که نسبت به محصولات مشابه در بازار از کیفیت بالاتری برخوردار میباشد. موارد زیادی بر روی هزینه شیشه بالکن موثرند، اولین عامل تأثیرگذار بر روی قیمت شیشه بالکن، متراژ فضای مورد نظر شما برای نصب میباشد ، همچنین شیشه بالکن‌ها به دو صورت کشویی، لولایی و یا با فریم آلومینیومی یا به‌صورت فریم لس (بدون فریم) هستند، که این عوامل هم تأثیرگذار بر قیمت شیشه بالکن شما است. شیشه بالکن بیشتر به عنوان پوشش بالکن ها و تراس ها از پرمصرف ترین محصولات شرکت جهان نما است. زیرا به صرفه ترین حالت را برای قیمت شیشه های بالکنی برای همکاران و خریداران گرامی فراهم کرده است.

  • شیشه بالکن‌های جهان نما از جنس سکوریت میباشد.
  • عواملی مانند ابعاد شیشه، رنگ، میزان ضخامت وغیره تأثیرگذار بر روی قیمت شیشه بالکن است.
  • جهت اطلاع از قیمت روز محصولات می‌توانید با جهان نما در تماس باشید.
  • قیمت شیشه بالکن تاشو به همراه هزینه یرق آلات به‌صورت جداگانه محاسبه می‌گردد.

قیمت شیشه بالکن با احتساب گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت بوده و جنس ما را باکیفیت تضمین‌شده و با آسودگی خیال خریداری می‌نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از شیشه بالکن تاشو با ما در تماس باشید.