شیشه بالکن کرکره ای در تبریز

معرفی تراس یا بالکن:

بالکن شیشه ای | شیشه تاشو ؛ تراس یا بالکن یک اتاق اضافی برای خانه ی شما به حساب می اید . و شما می توانید هر طور دوست داشتید دکور آن را چیدمان کنید. یک تراس دنج محیطی عالی برای ریلکس کردن و رفع خستگی به شمار می آید. دمای داخلی تراس شیشه ای بسته به فصول و ساعات مختلف روز می تواند متغییر باشد و باعث تغییرات رطوبت محیط می‌شود. در تراس، شیشه به‌آسانی و به کمک یک دستگیره باز و بسته می‌شود. هنگامی‌که همه‌ی پنل های شیشه باز شدند می توان آنها را کنار هم دورن آخرین پنل باز شده چفت کرد تا از حرکت کردن و بسته شدن در معرض باد جلوگیری شود. این عمل به کمک نوارهای جاسازی شده در دیوار امکان پذیر است.

موارد انتخابی  بالکن شیشه ای:

 1. بالکن شیشه ای به عنوان محافظ بالکن و تراس است.

 2. بالکن شیشه ای از پر مصرف ترین و محبوب ترین محصولات در صنعت شیشه می باشد.

 3. در بالکن شیشه ای، از دو پروفیل آلومینیوم بر روی ساختارهای کف و سقف استفاده می‌شود.

 4. از یک قفل کلیدی بر روی دستگیره اضافه شده، تا امنیت را برای افراد فراهم کند.

 5. در چیدمان محیط تراس شیشه ای از مبلمانی استفاده می شود که دوام بیشتری داشته باشد.

شیشه بالکن

 انواع بالکن شیشه ای:

 1. با فریم

 2. بدون فریم (فریم لس)

 پانل های شیشه‌ ای که تنها از طریق بست نگه داشته می شوند. با استفاده از شیشه‌های بسیار ضخیم و فولاد ضد زنگ بصورت نرده استیل عمودی قرار می گیرند. این تراس ها در اشکال و اندازه‌های مختلف با توجه به نیاز مشتری وجود دارند که در حالت های کشویی (ریلی) و لولایی هستند. استفاده از شیشه با پانل های شیشه‌ ای، زیبایی بیشتری را به تراس شما اعطا می کند.

بالکن شیشه ای چیست؟

شیشه تاشو یا همان بالکن شیشه ای یا سیستم بالکنی ، در واقع سیستم اتوماتیکی است که اطراف بالکن با شیشه سکوریت نصب می شود و مانع از ورود گرد و غبار شده و نمای زیبا به منزل می دهد

چگونه اطراف بالکن خود را شیشه ای کنیم؟

دوستان عزیز جهت شیشه ای کردن بالکن خود، باید از بالکن شیشه ای استفاده نمایید ، برای این کار و مشاهده جدیدترین کاتالوگ های 2020 بالکن شیشه ا ی با پشتیبانی الیکو تماس بگیرید.

معرفی اجمالی بالکن شیشه ای

اکثریت مردم، بالکن را جدا از خانه می‌دانند و به دلیل نداشتن زمان به نظافت و ظاهر آن اهمیتی نمی‌دهند و از جایی که در معرض نگاه کسی نیست. به همین دلیل کاری به کار آن ندارند و به‌تدریج بالکنی تبدیل به انباری می‌شود. بالکن بخشی از ساختمان محسوب می‌شود که مساحت آن در متراژ ساخت محاسبه می‌شود. که معمولاً یک‌طرف آن رو به بیرون از نمای ساختمان و از دو طرف عرض و یک‌طرف خود ساختمان دیوارکشی شده است. برای ایجاد حفاظ و هم‌چنین اضافی کردن فضای بالکنی به ساختمان می‌توان از شیشه برای بالکن استفاده نمود

 • سیستمی که برای بالکنی در نظر گرفته‌شده عمدتاً با حرکت شیشه در ریل‌های آلومینیومی کار می‌کند.

تراس شیشه‌ ای تشکیل‌شده از دو پروفیل آلومینیوم افقی نصب‌شده بر روی ساختارهای کف و سقف.، که به صورت دو پروفیل عمودی در دو طرف بالکن قرار می‌گیرد. قبل از نصب باید مطمئن شوید که فضای کافی برای حرکت و نصب شیشه‌ برای تراس در بالکن خود را دارید. شیشه برای تراس یا شیشه تراس الیکو بیشتر به‌عنوان پوشش و محافظ بالکن و تراس بوده است. در این سیستم پانل اول ثابت بوده و به‌صورت درب، باز و بسته می‌شود. و بقیه‌ی پانل ها به ترتیب و تک‌تک در مسیر ریل حرکت کرده است. و در محل درب از مسیر ریل خارج و عمود بر مسیر حرکتی خود در کنار درب در تراس شیشه‌ ای قرار می‌گیرد.

 • شیشه تراس استفاده‌ شده از نوع شیشه سکوریت می‌باشد. که متناسب با ابعاد تراس شیشه‌ ای مدنظر تولید و نصب می‌گردد.

 • نوع شیشه نصب‌شده برای تراس و بالکن تفاوتی با یکدیگر ندارند. و می‌توان از مدل‌های مختلف در نصب شیشه برای تراس استفاده نمود.

 • حرکت روان و راحت شیشه‌ها در تراس شیشه‌ ای ریلی.

 • شیشه تراس استفاده‌شده برای تراس بسیار مقاوم بوده است. و به دلیل استفاده از یراق‌آلات مرغوب از ورود و خروج انرژی‌های سرمایشی و گرمایشی به فضای خارجی جلوگیری می‌کند.

 • وجود قفل و امنیت بالا در تراس شیشه‌ ای ریلی .

 • شیشه برای تراس مانع ورود آلودگی هوا و آلودگی صوتی به داخل محیط می‌شود.

 • معرفی بالکن شیشه ای یا شیشه تراس

  امروزه با پیشرفت در فنّاوری، و اهمیت خانم خانه به زیبایی منزل استفاده از شیشه بالکن در تراس و بالکن بیشتر شده است. با استفاده از این امکان شما می توانید در تمام فصول سال از زیبایی اطراف خانه استفاده کنید. شیشه تراس در فصل سرد سال محیطی گرم و در فصل گرم با وجود پنجره در شیشه بالکن به محیطی خنک تبدیل می‌کند.

  استفاده از شیشه در تراس موجب استفاده بهینه تری از فضای کلی آپارتمان می شود. شیشه تراس ها وسعت خانه را بهبود می‌بخشند. همچنین از دیگر مزیت‌های شیشه بالکن‌ها این است. که کاربرد بالکن یا تراس خانه را بیشتر می‌کنند. با نصب انواع شیشه بالکن شما می‌توانید از بالکن یا تراس آپارتمان خود به عناوین مختلفی استفاده کنید.

  از قابلیت های شیشه بالکن برای تراس:

  • آلاچیق های شیشه ای

  • استخرهای سرپوشیده و…

  را دارد که همین چند منظوره بودن می تواند. دلیلی قاطع برای انتخاب شیشه بالکن برای فضای شما باشد.

  نحوه خرد شدن شیشه بالکن به قطعات ریز و غیر برنده، مانع از بروز جراحت ناشی از شکستگی شیشه‌ها می‌گردد. از این لحاظ شیشه سکوریت تاشو محصولات مناسبی جهت استفاده است. در نماهای خارجی ساختمان‌ها و فضاهای داخلی اماکن عمومی و به طورکلی در کلیه مکان‌هایی که شیشه در مساحت زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد، است. شیشه کردن بالکن در مقابل تنش‌های حرارتی ناشی از جذب انرژی خورشید و همچنین تنش‌های مکانیکی می باشد. مانند ضربه، فشار باد و فشارهای ناشی از وزن برف مقاومت مناسبی دارد و در رنج دمایی ۷۰- تا ۳۰۰ درجه سلسیوس مقاومت نموده و نمی‌شکند.

  شیشه بالکن معمولاً برای محیط‌های خارج از دید در ساختمان‌ها استفاده می‌شود. و شیشه تراس در طرح‌های مختلف تولید و عرضه می‌شود.