منظور از پله شیشه ای چیست؟

پله شیشه ای از شیشه چند لایه که بر روی یکدیگر پرس شده است و مقاومت بسیار بالایی هم دارد تولید می شود که شامل رنگ های گوناگون می باشد. به همین علت شفافیت پله ‌های شیشه ای باعث تلفیق معماری و طراحی ساختمان نیز می تواند بشود. شیار هایی را در قسمت پاخور پله‌ها ایجاد می کنند تا از لغزیدن افراد جلوگیری نمایند. چون شیشه یک ماده انعطاف پذیر می باشد همین امر موجب شده تا به آسانی بتوانیم پله هایی با شکل مارپیچ تولید کرد. پله ها از مقاومت بسیار بالایی یر خوردار می باشند و همانند شیشه های ماشین نمی باشد. پله هایی که کاملا به صورت شیشه ای هستند را با استفاده از جداره های شیشه و استیل به دیوار محکم شده است و این میخ ها در دیوار پنهان شده است، به علت شفافیت شیشه، به گونه ای به نظر می آید که پله ها در هوا معلق هستند و نور را به راحتی از خود عبور می دهند.

برای خرید شیشه بالکن در سعادت آباد با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: مدل شیشه برای بالکن

به چه دلیل ما پله شیشه ای را انتخاب کنیم؟

پله های شیشه ای موجب می شود تا فضا بسیار نورانی تر و زیبا تر جلوه کند. وقتی نور طبیعی از هر دو جهت به پله ها می تابد موجب می شود تا منزل شما بزرگتر به نظر برسد. ناگفته نماند که پله های شیشه ای برای منظره های طبیعی و نورهای طبیعی بسیار از جلوه شیکی برخوردار می باشد. اگر تمامه پله از شیشه نباشد باز هم نور از ما بین پله ها عبور می کند و نور زیادی را وارد منزل شما می کند.

کارایی راه پله شیشه ای

در پله شیشه ای از نرده استیل و یا نرده شیشه ای نیز بکار می برند که این کار بسیار چشم نواز می باشد. از  راه پله های شیشه ای در فروشگاه ها، ساختمان های اداری و تجاری، ساختمان های مسکونی، ویلا های ییلاقی و … استفاده می کنند. راه پله های شیشه ای از شیشه نشکن و بسیار ایمن با محاسبات مهندسی طراحی و تولید می شود. پله های شیشه ای در بناهایی که دوبلکس می باشد و فروشگاه هایی که دارای تراس است فضای زیادی را اشغال نمی کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شیشه بالکن در سعادت آباد ما را دنبال نمایید.

منظور از نرده شیشه ای قوسی یا پیچ چیست؟

اجرا کردن نرده شیشه ای  هم برای دور وید ، سطح صاف ، تراس و هم برای راه پله و سطح شیبدار کار بسیار سختی است. چون اجرای هندریل ها باید حتما توسط یک تیم حرفه ای انجام شود. که دارای یک سابقه طولانی مدت در اجرای انواع هندریل های شیشه ای داشته باشند. پس نتیجه می گیریم که کار کردن با تیمی که پیش از نصب پروژه شما ، اقدام به نصب هندریل در انواع و اقسام گوناگون داشتند. می تواند مزایای بسیاری را به دنبال داشته باشد:

  1. آشنایت کافی با نوع زیرسازی محل و انتخاب متریال مناسب با توجه به پروژه شما
  2. نصب سریع و بدون وقفه هندریل
  3. نصب تمیز و با ظرافت هندریل شیشه ای
  4. آگاهی به پیچیدگی نوع پروژه و محل نصب و رعایت دقیق ریزه کاری های انواع پایه های هندریل

انواع نرده شیشه ای

  1. هندریل اکسپوز ( روکار )
  2. هندریل دفنی ( توکار )
  3. هندریل اسپیگت ( خود ایستا )
  4. هندریل فیکس پوینت
  5. هندریل نوری

برای اجرای  شیشه بالکن در سعادت آباد  حتما با تیم متخصص ما در ارتباط باشد.

منظور از دستک یا هندریل شیشه ای چیست؟

شما می توانید هندریل شیشه را در کنار بازشو ها، پرتگاه ها ، بالکن و راه پله ها جایگزین نرده های چوبی و فلزی کنید. به این روش که تا ارتفاع معینی از شیشه استفاده می شود. و شما می توانید در بالای این نرده ها از دستگیره هم استفاده کنید. نرده شیشه ای بنا به نظر شما کار فرما ها می تواند فقط از شیشه استفاده شده باشد. که شیشه ها اصولا از دولایه شیشه سکوریت با ضخامت های 5 ، 6، 8، 10 میلی متر ساخته می شود. به هر میزانی که تعداد و ضخامت لایه ها بیشتر باشد نیز کار اجرا شده دارای مقاومت بالایی می باشد. امکان استفاده از حالت ترکیبی هم برای هندریل شیشه ای وجود دارد. یعنی پروفیل استیل در کف به عنوان پایه نگهدارنده نرده شیشه ای ، شیشه سکوریت لمینت شده در وسط ، و در سطح فوقانی از یک دستگیره یا دستک استیل استفاده نمود.

برای اجرای شیشه بالکن در سعادت آباد حتما تیم حرفه ای ما را انتخاب نمایید.