شیشه بالکنی در تهران

شیشه بالکن در تهران

شیشه بالکنی در تهران. تماس: 09129586181

جهان نما،انواع شیشه بالکن در تهران

جهان نما با داشتن کادری مجرب و حرفه ای، همراه با بیش از چندین دهه فعالیت، بهترین بودن خود را در عملکرد و کیفیت عالی محصولات ثابت کرده است و سالها تجربه موثر و رضایتمندی مشتریان یکی از ویژگی های اصلی مجموعه جهان نما می باشد.

بالکن یا بالکنی در تهران

اغلب مردم، بالکن را جدا از منزل خود در تهران یا شهر های دیگربه حساب می آورند و به جهت نبود وقت به نظافت و ظاهر آن اهمیتی نمی‌دهند و از جایی که در معرض نگاه کسی نیست. به همین دلیل کاری به کار آن ندارند و به‌تدریج بالکنی تبدیل به انباری می‌شود. بالکن یا بالکنی در تهران قسمتی از ساختمان قلمداد می گردد که مساحت آن در متراژ ساخت محاسبه می‌شود که اغلب یک‌طرف آن رو به خارج از نمای ساختمان و از 2 طرف عرض و یک‌طرف خود ساختمان دیوارکشی شده است. جهت به وجود اوردن حفاظ و هم‌چنین اضافی کردن فضای بالکنی به ساختمان می‌توان از شیشه برای بالکن استفاده کرد.

سیستمی که در بالکنی استفاده می شود اغلب با حرکت شیشه در ریل‌های آلومینیومی کار می‌کند.

شیشه بالکن ساده-نمای بسته

هزینه شیشه بالکن ریلی تاشو در تهران

شیشه بالکن ریلی تاشو در تهران به جهت استفاده آسوده بعنوان یک محافظ برای تراس استفاده میشود. به جهت تاشو بودن بالکن شیشه ای می توان به آسانی آن را در زمان هایی که نیاز نداریم به صورت کامل درکنار دیوار جمع نماییم. جهت زیبایی بیشتر از نوع فریم لس آن در بالکن شیشه ای استفاده میگردد. هزینه بالکن شیشه ای ریلی در تهران با توجه به ابعاد تراس و میزان استفاده از شیشه مشخص می شود. بالکن شیشه ای ریلی متشکل از 4 پروفیل یا فریم آلومینیومی در 4 طرف شیشه شامل سقف و کف و دیواره های کناری می باشد. بالکن شیشه ای متحرک را از شیشه سکوریت یا ضخامت 8 میل انتخاب خواهند نمود.

شیشه سکوریت به کار رفته در شیشه بالکن ایمن، مقاوم در مقابل ضربه و عایق صوتی و حرارتی است. پنل های شیشه متحرک تراس در اندازه های مختلف نصب خواهند شد. با توجه به فضای تراس و ابعاد آن پنل مناسب انتخاب یا سفارش داده می شود.

انواع شیشه بالکن سندبلاست

شرکت جهان نما تولیدکننده، ارائه کننده انواع شیشه و انواع طرح سندبلاست بر روی شیشه سکوریت را انجام می دهد.

جهت سفارش انواع شیشه بالکن در تهران با ما در تماس باشید.