درب بالکن یا به عبارت عامیانه، درب بالکن شیشه ای، با در کنار هم قرار گرفتن شیشه ‌ها، علاوه بر زیباتر کردن نمای ساختمان، مانع نفوذ هرگونه گرد وخاک، آب باران و صدا می‌شود. بدین ترتیب شما می‌توانید در فصول خوش آب‌وهوا، درب بالکن را در یک سمت بالکن به‌صورت آکاردئونی جمع کرده و از هوای مطبوع و مناظر زیبا لذت ببرید.

جمع شدن درب بالکن جهت استفاده از هوای تازه
جلوگیری از نفوذ آلاینده‌ها به داخل
عایق صدا در برابر آلوگی‌های صوتی
افزایش متراژ ساختمان

استفاده بارنگ عادی جهت افزایش نور محیط
افزایش امنیت یراق‌آلات مرغوب و نصب دقیق و مهندسی

درب بالکنی

شما با مراجعه حضوری به شرکت از نمونه کارهایی انجام‌گرفته در این زمینه هم بازدید فرمایید؛ و یا در صورت تمایل با تماس گرفتن با دفتر مرکزی شرکت کاتالوگ و بروشورهای ما رو دریافت نمایید. امروزه به دلیل مشغله‌های زیاد افراد دوست ‌دارند در محیط کار و زندگی‌شان هراز گاهی منظره بیرون و نور را هرچه بیشتر ببینند.

ازاین‌رو داشتن انواع بالکن یک اتفاق جالب برای افراد می‌تواند باشد که ضمن زیبایی منحصربه‌فرد مزایای فراوانی از جمله مواردی که اشاره شد را داراست.
شیشه سکوریت برای بالکن از ورود گرد وغبار به داخل بالکن جلوگیری کرده و در برابر آلودگی‌های هوا، باکتری‌ها و خاک به درون جلوگیری می‌کند. همچنین صداهای مزاحم را به‌شدت کاهش می‌دهد.

نصب انواع درب بالکن موجب می شود با افزایش متراژ بالکن به محیط داخلی متراژ منزل نیز افزایش می یابد. این قبیل درب بالکن ها جهت پوشش فضای بالکن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای نصب درب بالکن شیشه ای

جلوگیری از نفوذ آلاینده‌ها به داخل
عایق صدا در برابر آلودگی‌های صوتی
بالا بودن امنیت و یراق‌آلات مرغوب و نصب مهندسی

از دیگر مزایای انواع درب بالکن شیشه ای می‌توان به یک دست بودن نما بدون هیچ ستون یا مانعی اشاره کرد. یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای این نوع بالکن شیشه ای ایمنی بسیار زیاد آن برای کودکان است؛ که این خود به‌ تنهایی موجب آرامش خانواده‌ها در این نوع از بالکن ها می‌شود.

امروزه به دلیل اهمیت زیاد زیبایی در نمای ساختمان‌ها از دید خریداران و مالکین و نیز توجه به مدرن بودن نما و فضا ضروری است که با بکارگیری انواع ریلی و یا آکاردئونی درب بالکن در منزل، راه‌پله و دیگر نقاط مشرف در داخل و خارج از خانه فضایی زیبا مدرن و امن را در خانه یا محل کار خود فراهم آوریم.

انواع درب بالکن

موضوع مورد بحث در این مقاله صحبت درباره پوشاندن دید بالکن با استفاده از شیشه و انواع درب بالکن است، که می‌تواند ثابت یا دارای بازشو باشد. شرکت رامادُر به‌عنوان برند نمونه در زمینهٔ انواع درب بالکن بسیار مطرح است.

شیشه‌های ثابت که معمولاً بدون بازشو هستند یا بازشوی کمی با استفاده از درب کشویی و لولایی دارند؛
شیشه‌های بازشو به‌صورت کامل باز شده و در گوشه‌ای به انتخاب شما جمع می‌شوند